• slider
  • slider
  • slider

Skup akumulatorów

Akumulatory po okresie eksploatacji są zakwalifikowane do grupy odpadów niebezpiecznych i zgodnie z brzmieniem stosownej ustawy nie mogą być wyrzucane do pojemników przeznaczonych na odpady zbiorcze. Należy przekazać je podmiotowi, który w profesjonalny sposób zajmuje się ich utylizacją. Niezgodne z prawem postępowanie w sprawie składowania nienadających się do dalszego użytku akumulatorów karane jest grzywną pieniężną.

Jesteśmy firmą, która prowadzi skup akumulatorów i jest uprawniona do ich odbioru oraz utylizacji. W naszym punkcie zbiórki odpadów przyjmujemy zużyte ogniwa ołowiowe (Pb) i niklowo-kadmowe (Ni-Cd) pochodzące z samochodów, wózków widłowych, urządzeń UPS, centrali telefonicznych, serwerowni, maszyn sprzątających, urządzeń przemysłowych oraz rolniczych. Przyjmujemy akumulatory w każdej ilości zarówno od osób prywatnych, jak i podmiotów fizycznych.

Konkurencyjni na rynku skupu akumulatorów w Warszawie

Staramy się być jak najbardziej konkurencyjni na rynku skupu zużytych akumulatorów w Warszawie nie tylko poprzez dobre ceny płacone za dostarczone ogniwa. Aby dodatkowo zwiększyć atrakcyjność oferty, przygotowaliśmy się na odbiór akumulatorów własnym transportem. Klienci, którzy mają na odsprzedanie sporą ilość zużytych ogniw, mogą u nas zamówić taki transport bezpośrednio z miejsca tymczasowego składowania złomu na terenie Warszawy.